HerbaSnorex – śpij spokojnie!

Chrapanie to uciążliwa przypadłość, która zakłóca sen nie jedynie Tobie, ale także ludziom w Twoim środowisku. Czy wiesz, że może posiadać ono groźne skutki w formie bezdechu sennego, niedotlenienia ludzkiego ustroju oraz większej podatności na przypadłości układu naczyniowego?

Na szczęście trzeba temu przeciwdziałać – skuś się na organiczny spray Herbasnorex oraz zacznij skuteczną wojnę z chrapaniem!

Jak działa Herbasnorex?

Eliminuje z gardła blokującą oddech wydzielinę
Niweluje opuchlizny, spowodowane chrapaniem
Polepsza dostawę tlenu do ludzkiego ustroju
Rzutuje na porządny sen, powiększa zdolności skupienia, dorzuca siły
Oddziaływuje już po wykorzystywanym jeden raz użyciu!

Podstawowe substancje aktywne

  • Kwiat malwy – zasobny w antocyjany, flawonoidy oraz garbiniki, posiada znaczną poziom związków śluzowych, niwelujących kłopoty z odkrztuszaniem. Niweluje wrażenie suchości oraz drapania w gardle, ułatwia uwolnienie dróg oddechowych z zalegającej w nich wydzieliny, oddziaływuje przeciwzapalnie, niweluje zaczerwienienia, służy w kuracji kaszlu oraz chrypy.
  • Korzeń prawoślazu – już od czasów średniowiecza wykorzystywany w kuracji problemy powiązanych z układem oddechowym. Niweluje trudności powiązane z błoną śluzową gardła, powoduje ulgę w trakcie suchego kaszlu oraz astmy, niweluje zapalenia.
  • Liść podbiału – wykorzystywany w dolegliwościach nosogardła, rzutuje na rozrzedzenie zalegającej w gardle wydzieliny oraz stymuluje aktywność fizyczna nabłonka rzęskowego, wywołując odruch wykrztuśny. Mieszczące się w nim flawonoidy zmniejszają zdenerwowanie tkanki mięśniowej gładkich nosogardła oraz oskrzeli.
  • Szałwia lekarska – oddziaływuje aseptycznie oraz antybakteryjnie, niweluje ból gardła, ma cechy zwężające oraz wykrztuśne.
  • Mięta pieprzowa – obfita w mentol, garbniki oraz sole mineralne, likwiduje problemy układu oddechowego. Wykorzystywana w nieżytach oraz zapaleniach nosogardła.

Dzięki kombinacji przytoczonych powyżej składników oddziaływanie Herbasnorex okazuje się w 100% zdrowe oraz całkowicie godne zaufania. Spray nie posiada jakichkolwiek produktów sztucznych ani preparatów podrażniających gardło, a jego efektywność została poświadczona wieloma badaniami klinicznymi. O olbrzymiej skuteczności tego metody dowodzą także opinie zadowolonych konsumentów z całego świata! Masz ochotę przekonać na własnej skórze się, że to fakt? Wyszukaj wiadomości o Herbasnorex na dedykowanym forum medycznym, poświęconym dolegliwościom z chrapaniem.

Jak wykonywać spray Herbasnorex?

  1. Kilkukrotnie wstrząśnij przed użyciem
  2. Aplikuj podjęzykowo i na powłokę gardła, wciskając dozownik 3 razy
  3. Wypróbuj o jakiejkolwiek porze, nie przewyższając porcji 3 razy na 24 h.

Marzysz o tym, aby uwolnić się od chrapania? Nie ryzykuj z operacją oraz nie szukaj bezwartościowych sposobów zamiennych! Już teraz złóż zamówienie na Herbasnorex w wybranym sklepie internetowym, by radować się spokojnym pójściem spać oraz zdecydowaną poprawa jakości życia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *